Msi Optix MPG341CQR 34″ 144Hz 1ms (HDMI+Display) QHD Monitör

 6.999,00

2 YIL MSİ TÜRKİYE GARANTİLİ FATURALI OUTLET ÜRÜNÜ

Stokta yok

Stok kodu: MPG341CQR Kategoriler:

Açıklama

2 YIL MSİ TÜRKİYE GARANTİLİ FATURALI OUTLET ÜRÜNÜ 

ÖLÜ PİKSEL VAR 

 

 

MSI Optix MPG341CQR 34″ 144Hz 1ms (HDMI+Display) QHD Monitör

prapazar.com pazaryeri woocommerce entegrasyonu

Kavisli Ekran Yapısı

Monitörün ekranı kavisli bir yapıya sahiptir. Bu şekilde ekran başına oturduğunuzda ekran üzerindeki bütün alanları rahatlıkla görebilirsiniz. Bütün ekranın görünümü kolaylaşacağı için oyun oynarken ya da film izlerken sahneleri çok daha rahat bir şekilde takip edebilirsiniz.

Ultra Geniş Ekran

34 inç ekran boyutu ile size geniş bir kullanım alanı sunacaktır. Monitörü birkaç parçaya bölerek farklı işleriniz için kullanabilirsiniz. Geniş ekran, oyun oynarken gerçek bir andaymış gibi hissettirerek oyun heyecanını ve keyfini artıracaktır. Oyunlardaki ayrıntılar görmenizi kolaylaştıracaktır.

Oyununuz Kesilmesin

144 Hz yenileme hızı ile en hızlı oyunlarda bile sahneler akıcılığını kaybetmeyecektir. 1ms gecikme süresine sahip olduğu için ekran yırtılması ve takılma meydana gelmez. En yeni oyunları bile mükemmel akıcılıkta oynayabilirsiniz.

prapazar.com pazaryeri woocommerce entegrasyonu

Karanlıktaki Detaylar

Monitör NightVision özelliğine sahiptir. Bu özellik en karanlık sahnelerdeki detayları bile kolaylıkla görüntüleyebilmenizi sağlayacaktır. Karanlık oyunlarda ayrıntıları rakiplerinizden önce fark ederek onlara karşı avantaj kazanabilirsiniz.

Göz Yorgunluğunu Azaltır

Mavi ışık emisyonuna sahip olan monitör gözünüzün yorulmasına engel olacaktır. Titreme ve kaymayı en aza indirerek gözünüz yorulmasını önler. Böylece uzun süre oyun oynasanız bile gözlerinizde rahatsızlık ve yorgunluk oluşmaz, oyun oynamaya devam edebilirsiniz.

Oyuna Uygun Ayar

Gaming OSD uygulaması ile her oyuna özel olarak ayarlamalar yapabilirsiniz. Bu şekilde her oyunu kendi özelliklerine uygun oynayacağınız için maksimum verim alabilirsiniz.

prapazar.com pazaryeri woocommerce entegrasyonu

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Msi Optix MPG341CQR 34″ 144Hz 1ms (HDMI+Display) QHD Monitör” için yorum yapan ilk kişi siz olun