MSI MAG X570 Tomahawk Wi-Fi AMD B550 4600 MHz (OC) Soket AM4 ATX Anakart

 1.999,00

MSI MAG X570 Tomahawk Wi-Fi AMD B550 4600 MHz (OC) Soket AM4 ATX

Stokta yok

Stok kodu: MSI MAG X570 Kategoriler:

Açıklama

MSI MAG X570 Tomahawk Wi-Fi AMD B550 4600 MHz (OC) Soket AM4 ATX Anakart

prapazar.com pazaryeri woocommerce entegrasyonu

Hızlandıran Performans

DDR4 bellek yapısına sahiptir. Hızlı performans göstererek çok eski bilgisayarların da aktif bir şekilde ve daha güçlü çalışmasına imkan tanır.

Kaliteyi Bırakmaz

4600 MHz hızında çalışır. Üstün performansı sayesinde her zaman bilgisayarların da daha hızlı şekilde çalışmasına yardımcı olur. Böylece yapmak istediğiniz her işi aksaklıklara uğramadan halledebilirsiniz.

Sistemsel Uyumluluk

Bütün işletim sistemleri ile sorunsuz bir şekilde çalışır. USB ve Bluetooth desteği de vardır. Aynı zamanda her bilgisayar ile de uyumlu çalışmaya devam eder.

prapazar.com pazaryeri woocommerce entegrasyonu

Görüntü Ayrıcalığı

Görüntülerin daha net ve keskin bir şekilde yansıtılmasına yardımcı olur. Oyun severler bilgisayarlarında bu anakart ile oyunlarını en kaliteli şekilde oynayabilme şansına sahiptir.

Daha Güzel Sesler

Ses kalitesi oldukça yüksektir. Seslerin en doğal ve yalın hali ile duyulmasına yardımcı olur. Gereksiz seslerin yansıtılması engellenir ve bu sayede daha net bir şekilde istediğiniz sesleri algılayabilirsiniz.

Yıllar Süren Etki

Sağlam ve dayanıklı bir yapıda üretilmiştir. Bu yüzden dışarıdan darbe alsa da hiçbir şekilde etkilenmez. Yüksek performans ile her zaman daha kaliteli görüntülerin ve seslerin oluşmasına imkan tanır. Soğutma fanı da oldukça başarılı bir şekilde görevini yerine getirir. Böylece çok fazla ısınmalardan dolayı bilgisayarın ya da anakartın yanması gibi olumsuz durumlar meydana gelmez.

prapazar.com pazaryeri woocommerce entegrasyonu prapazar.com pazaryeri woocommerce entegrasyonu prapazar.com pazaryeri woocommerce entegrasyonu

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“MSI MAG X570 Tomahawk Wi-Fi AMD B550 4600 MHz (OC) Soket AM4 ATX Anakart” için yorum yapan ilk kişi siz olun